Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ipari villanyszerelő

  • Szakmunkásállások.hu
  • Pest, Budapest, Solymár
  • A hirdetés 116 napja lejárt

Solymáron található téglagyártással foglalkozó partnerünkhöz keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • A gyár területén található elektromos berendezések, gépek karbantartása, javítása
  • Erőátviteli berendezések, kapcsolószekrények ellenőrzése
  • Hidraulika- és pneumatikai rendszerek kapcsoló- és működtető-berendezéseinek ellenőrzése, karbantartása, javítása
  • Elektromos, elektronikus vezérlésű (szabályzású) gépek, berendezések beállítása, beszabályzása, technológiai átállás lebonyolítása

Elvárás:

  • Villanyszerelő szakképesítés (mestervizsga előnyt jelent!)
  • Nagygépes ipari háttér / tapasztalat

Munkaidő:

  • Folyamatos 4 műszakos munkarend (heti váltásban)

Fizetés:

  • Kiemelkedő fizetés + műszakpótlékok

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehetséges, vagy az alábbi telefonszámok egyikén: 06-70-321-6252, 06-70-321-3618, 06-70-882-9500

Helyek Pest
Budapest
Solymár
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre