www.cvonline.hu

Ipari villanyszerelő Hollandiában

  • A hirdetés 26 napja lejárt

Holland partnerünk gyárakba, logisztikai központokba, sőt, hajókra is keres

Ipari villanyszerelőket.

Szakmai tapasztalattal és angol nyelvtudással egyaránt rendelkező, önállóan is dolgozni tudó jelentkezőket várnak, kíváló feltételekkel.

Elvárások:

  • kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • saját szerszámkészlet megléte
  • VCR vizsga, amely Magyarországon és Hollandiában is letehető. Ha Ön képzett villanyszerelő, ez a vizsga nem lehet probléma Önnek.
  • előny, bár nem feltétel: saját gépkocsi

Nyelvtudás nélkül: sajnos nem lehet jelentkezni! Ugyanakkor egy jó nyelvtudású jelentkező viheti magával nyelvtudás nélküli munkatársát, különösen, ha ők egy jól összeszokott csapatot alkotnak.

Amit kínálunk:

Fizetés: NETTÓ 500€ / hét. Fizetés hetente.

További juttatás: szállás ingyen biztosított!

Munkaidő: normál 40 óra  / hét

Bejelentés: Hollandiában.

Helyek Külföld
Hollandia
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas