Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ipari villamossági szerelő (Németország)

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Ipari villamossági szerelőket

keresünk Németországba.

Munkavégzés helye: Augsburg, Németország

Feladatok:

  • Ipari termelőberendezések, gyártósorok villamossági karbantartása
  • Felmerülő elektronikai hibák azonnali javítása
  • Időszakos villamossági karbantartások elvégzése

Elvárások:

  • Több éves tapasztalat ipari villamossági szerelésben
  • Alapfokú német nyelvtudás / A2 szint
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját autó a munkába járáshoz

Amit kínálunk:

  • Bruttó 13 €/óra + Nettó 30 €/nap Auslöse
  • Németországi bejelentés és biztosítás
  • Ingyenes egyszemélyes szállás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921

Helyek Németország
Külföld
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre