www.cvonline.hu

Ipari takarító

  • A hirdetés 65 napja lejárt

A székesfehérvári Sapa Profiles Kft. Európa legnagyobb és legmodernebb sajtolt és megmunkált alumínium profilokat előállító üzeme, iparágának kulcsfontosságú szereplője. A Sapánál fejlesztett technológiával és termékekkel bárhol találkozhatsz: autókban, teherautókban, épületekben, még repülőgépekben is. Székesfehérvári üzemünk a skandináv vállalatokra jellemző emberközpontú cégkultúrával és több mint 1200 alkalmazottal közel 300 millió eurós árbevételt ér el, és a termelésének több mint 90%-át exportálja. A Sapa Csoport világelső alumínium megoldásokban, 41 országban 23 500 alkalmazottat foglalkoztat. Központja a norvégiai Osloban található.
Az alumínium a jövő féme. Termékeink piaca rohamosan növekedik. Folyamatosan keressünk magasan kvalifikált pályázókat, akik segítenek növelni vállalatunk teljesítményét és osztoznak velünk a sikereinkben.
Ha ambíciózus vagy, szereted a kihívásokat, és szeretnél a székesfehérvári Sapa sikertörténetének meghatározó szereplője lenni, akkor várunk csapatunkba!

A feladatról:

  • Prés gyártósorok, és részegységeik takarítása TMK-k és nagyjavítások ideje alatt – gépek, padozat, pincék, tartálytetők
  • Csarnok takarítási feladatok – közlekedési utak, kármentők, csővezetékek külső felülete, kerítések
  • Karbantartó műhely, illetve raktár takarítása, épület körüli terület rendben tartása
  • Üzemelő ( vagy üzemen kívüli ) berendezések hidraulika rendszerének tisztítása, olajfolyások helyeinek detektálása
  • Technikai részleg vegyianyag tároló rendtartása - anyagok deponálása, csomagolása, kármentő, környezet

Amit várunk:

  • Középfokú végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége
  • Egészségbiztosítás
  • Biztonságos munkakörnyezet

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Gyártás technikus, Lakatos, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Takarítónő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű