www.cvonline.hu

IPARI PROGRAM ÉS ÜGYÉLKAPCSOLATI MENEDZSER (HF 10-6870)

Hozzáadva: 2018.01.25.
Jelentkezési határidő: 2015.02.07.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 IPARI PROGRAM ÉS

ÜGYÉLKAPCSOLATI MENEDZSER

 (HF 10-6870)

pozícióba.

Feladatok

  • Kiemelt kapcsolattartás a vevőkkel, stratégiai és operatív feladatok koordinálása,
  • A gyártási folyamatok támogatása a vevői igényeknek megfelelően,
  • Termeléstervezési folyamatok koordinálása,
  • Vevői elégedettség optimalizálása,
  • A vevőszolgálat munkájának irányítása, a munkatársak koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy műszaki),
  • Aktív angol nyelvismeret,
  • Termelésben, vevői kapcsolattartás területén szerzett több éves tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6870”-es referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Gyártás / Termelés
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő