www.cvonline.hu

Ipari mérnök

  • A hirdetés 1095 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nagyobb méretű, gyártási tevékenységet folytató autóipari termékeket gyártó vállalat.  Szakmai csapatuk bővítése céljából keresnek szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A gyár mindenkori teljes layoutjának naprakészen tartása;
Részvétel új gépek telepítésében, gyártócellák installálásában;
Layout tervek készítése tevékenységváltozások esetén;
A tervek előterjesztése a management felé;
Változtatások végrehajtása;
A gyár ergonómiai felelőse (H&S koordinátorral, mérnökséggel való együttműködés);
Kapcsolattartás a Lean vezetővel és a külföldi központtal.

Követelmények:

Mérnöki diploma
AutoCAD vagy egyéb tervezői program ismerete (pl:SolidEdge)
Társalgási angol nyelvtudás
Ipari mérnöki, Folyamatmérnöki v. Lean mérnöki tapasztalat

Munkavégzés helye:

Rétság vonzáskörzete, Nógrád megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Bejárást kiemelt támogatás és motiváló bérezés
Fejlődési lehetőség
Felelősségteljes munkakör

Helyek Salgótarján
Rétság
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.02.24.
Egyéb hasonló állások Önnek
Supplier Quality Engineer

Trenkwalder Kft