Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ipari mérnök

  • Az álláshirdetés 25 napja lett aktiválva

A munkakör magába foglalja kis mennyiségű-nagy típusszámú gyártói környezetben a folyamatok, termékáramok támogatását, karbantartását és fejlesztését, valamint a folyamatos fejlesztések révén a hatékonyság fejlesztését.

További feladat szoros együttműködés a helyi és globál társszervezetekkel, más mérnöki csoportokkal.

Feladatok:

  • Gyártó egységek közötti kulcsfontosságú projektek koordinálása
  • Új technológiák és folyamatok értékelés és bevezetése
  • Gyártási folyamatok kialakítása, standardizálása és fejlesztése
  • Megtérülés alapú beruházások előkészítése, ROI
  • Fejlesztendő területek azonosítása és megoldások, alternatívák biztosítása a hozamnövelés érdekében
  • Termék- és folyamatleírások meghatározása, folyamatfejlesztés, gyártási idők és munkautasítások meghatározása.

Elvárások

  • Legalább BSc szintű GÉPÉSZMÉRNÖK, VILLAMOSMÉRNÖK, MECHATRONIKAI mérnök vagy ennek megfelelő releváns felsőfokú végzettség
  • Erős és határozott projektszervező- és vezetőkészség, valamint minimális felügyelet mellett végzett hatékony, önálló munkavégzés
  • Különböző területekről érkező egyének és csapatok jó koordinációja
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret írásban és szóban

Előnyt jelent

  • Ipari mérnökség területén, multinacionális gyártókörnyezetben szerzett munkatapasztalat
  • Elektronikai gyártástechnológiák ismerete: PCB Assembly, Final Assembly ismerete
  • LEAN direktívák (VSM, Cell design, TPM, Visual Management, Kaizen stb.) ismerete
  • CAD szoftverek ismerete és layout tervezésben szerzett tapasztalat

Elvárt képességek:

  • Kiváló problémamegoldó képesség, minőségorientált hozzáállás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre