Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Ipari mérnök - Kapuvár

Man at Work Kft.
Régió: Kapuvár, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.04.05.
Jelentkezési határidő: 2019.05.05.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Ipari mérnök (háztartási elektronikai termékgyártás)

munkatársat keres Partnere számára.

Feladatok:

  • Támogatja az iparizációs projekteket az első mérésektől a tömeggyártásig
  • Kapcsolattartás az R&D csapattal (elsősorban Svájc) és a termeléssel
  • Mérési protokollok meghatározása, a mérések elvégzése és ellenőrzése, riportálás az eredményekről
  • Folyamatos fejlesztési projektek vezetése, szorosan együttműködve a svájci R&D központtal, a minőségbiztosítási csapattal és a marketing csoporttal
  • Új és meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás, beszállítói látogatások lebonyolítása a megfelelő technológiák kiválasztása érdekében a minőségbiztosítást támogatva
  • Új gyártási megoldásokkal, új/alternatív anyagok tesztelésével kapcsolatos mérések meghatározása és lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, ipari mérnök, mechatronikai mérnök)
  • Minimum 5 éves mérnöki gyakorlat elektronikai háztartási gépek terméktervezésében, fejlesztésében és tesztelésében
  • Új termék bevezetésében (iparosításban) szerzett tapasztalat
  • Műanyagipari technológiák ismerete és elektronikai alkatrészek gyártásában szerzett gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Mérnökök vezetésében szerzett tapasztalat előny
  • CAD (Creo), Labview és Windchill PLM ismerete előny
  • Utazási hajlandóság (Európa, Kína)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Kapuvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. svájci tulajdonú, prémium kategóriás háztartási gépeket gyártó multinacionális Partnere számára toboroz és közvetít munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát. A részletekről érdeklődni lehet Dallos Alíznál!

Helyek Kapuvár
Győr-Moson-Sopron
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre