Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ipari mérnök / Folyamatmérnök

  • A hirdetés 276 napja lejárt

Pozíció leírása:

Gyártás folyamatának megtervezése, kialakítása, optimalizálása;
A termeléshez szükséges gyártóberendezések telepítésében való részvétel;
Gyártó gépek rendelkezésre állásának biztosítása;
Minőségügyi problémák felderítésében, megoldásában való részvétel;
Dokumentációk elkészítése, kezelése, karbantartása;
Új termékek bevezetésének támogatása, optimalizálása;
A vevő által kért módosítások kiajánlása, kapcsolattartás a beszállítókkal, felmerülő technikai problémák megoldása.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan Gépészmérnöki diploma)
Minimum 2 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Autóipari gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
Aktív min. társalgási szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/665-75-74

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

A zöld mezős beruházás adta szakmai fejlődési lehetőség.
Külföldi utazás lehetősége (egy olyan Folyamatmérnöki pozíciójuk is van, ami havi szintű utazással jár).

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.02.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre