Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ipari klíma szerviztechnikus

Starjobs Magyarország
Régió: Nagytarcsa

Hozzáadva: 2019.09.14.
Jelentkezési határidő: 2019.09.15.

Megbízó partnerünkhöz, aki a hazai klímatechnológiai piac meghatározó szereplője, keresünk

ipari klíma szerviztechnikus

munkatársat

Feladatok:

  • A Szervizvezető utasítása alapján a szakmunkák önálló elvégzése megfelelő minőségben és határidőre

  • A cég által forgalmazott rendszerek a javítása, karbantartása, és a beüzemelése a HVAC rendszerekben

  • Biztonsági utasításokat figyelembevételével a  kijelölt tevékenységek elvégzése

  • Útnyilvántartás és munkalapok pontos vezetése és határidőra történő leadása

  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • minimum 2- 3 éves tapasztalat ipari klíma és hűtés, split klímák területén

  • legalább szakirányú középfokú végzettség (OKJ  ipari hűtő- és klímaszerelő)

  • érvényes F-gáz vizsga  (1. kategória, korlátozás nélküli)

  • B kategóriás jogosítvány

  • középfokú számítógépes ismeretek

  • jó kommunikációs készség, problémamegoldás- és ügyfélorientált személyiség, felelősségteljesség

Előnyt jelent:

  • villanyszerelő képzettség

  • alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • akár azonnali kezdés, 3 hónap próbaidővel

  • versenyképes fizetés, céges eredménytől függően prémium kifizetés

  • céges autó, a munkavégzéshez szükséges szerszámokkal felszerelve

  • céges mobiltelefon

  • negyedévente cafeteria (kivéve próbaidő alatt)

  • angoltanulás támogatása (szükség esetén)

Munkavégzés helye:

  • Nagytarcsa (egész országos kijárással)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nagytarcsa
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre