www.cvonline.hu

Ipari festő - Németország, 86488 Breitenthal

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország, 86488 Breitenthal

Munkakezdés: azonnal

  Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszú távra Németországba

ipari festőket

Az Ön feladata:

- porfestés, különféle felület festése, felületkezelése

- gépjármű alkatrészek festése

Elvárások:

- kommunikációs szintű német nyelvtudás

- szakmai tapasztalat

- szobafestő végzettség

- saját autó (bejáráshoz)

- önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: kb. nettó 2100 euró / hó

– munkáltató által biztosított szállás (350-450 euró / hó)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
MAG Hegesztő - Németország, 86488 Breitenthal

Silverhand Hungary Kft

HUMunkavégzés helye: Németország, 86488 Breiten...
Magyarország, Külföld

Festő

Manz Hungary Gépgyártó Kft.

A Manz Hungary Kft. a világ egyik vezető techno...
Debrecen, Hajdú-Bihar

Festő

HSA Kft.

Festő Feladatok: Az elkészült hegesztett szerke...
Debrecen