Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ipari alpinista

  • Az álláshirdetés ma lejár

Ipari alpinistákat

keresünk

Veszprém környéki munkavégzésre.

Munkavégzés helye: Veszprém és 100 km-es körzete

Feladatok:

Fő feladatok:

  • Vezeték nélküli távközlési rendszerek és WIFI hálózatok telepítése,
  • Távközlési rendszerek üzemeltetése, karbantartása, hibaelhárítása
  • Multiplexerek, konverterek, WIFI AP-k karbantartása
  • Hálózati mérések elvégzése
  • Közreműködés a műsorterjesztési berendezések üzemeltetésében
  • Elvégzett telepítési és üzemeltetési feladatok dokumentálása
  • Ügyelet, készenlét ellátása

Elvárások:

  • Távközlési üzemeltetés iránti kiemelkedő érdeklődés
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Érvényes B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Ipari alpinista munkavégzésre való hajlandóság
  • Egészségügyi alkalmasság magasban történő munkavégzésre
  • Alapszintű műszaki angol nyelvtudás
  • Távközlési telepítési vagy üzemeltetési tapasztalat előnyt jelent
  • Ipari alpinista képesítés megléte előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Bruttó 380.000 – 420.000 Ft/hó + készenléti díj + Túlórapótlék
  • Cafeteria: 460.000 Ft/év
  • Céges telefon
  • Egészségügyi szolgáltatáscsomag
  • Továbbképzések
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet.

Tel: +36 20 411 3921

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő, Technikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre