www.cvonline.hu

Ipari alpinista szerelő - Németország

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Pozíció: Ipari alpinista szerelő – mobil- és vezetékes távközlési kivitelezés

A GeneralCom csoport

ipari alpinista szerelőt

keres németországi mobil-távközlési kivitelezési projektekre.

Feladatok

Németországi mobil távközlési bázisállomásokon berendezések telepítése, szerelése

Elvárások

  • Magasban történő munkavégzésre jogosító képzettség (ipari alpinista)
  • Középfokú végzettség
  • Precíz és önálló munkavégzés, csapatban történő munkavégzés

Előnyök

  • Távközlési kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Külföldi utazási, külföldi munkavégzési hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő munka, nemzetközi környezet
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

  • Emailben, magyar nyelvű önéletrajzzal.

Munkavégzés helye

  • Németország
Helyek Németország
Külföld
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.04.16.