Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Intézményvezető

  • Gaudiopolis Békásmegyeri Evangélikus Szeretetház
  • III. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 30 napja lejárt

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

intézményvezetői munkakör

betöltésére

A Csillaghegyi Evangélikus Egyházközség fenntartó pályázatot hirdet a
Gaudiopolis Békásmegyeri Evangélikus Szeretetház
(1038 Budapest, Mező utca 12.)
intézményvezetői munkakörének betöltésére

A munkáltatói jogkör gyakorlója:
Csillaghegyi Evangélikus Egyházközség presbitériuma

A Gaudiopolis Békásmegyeri Evangélikus Szeretetház az alábbi szociális szolgáltatást nyújtja:
a szociális igazgatásról és a szociális ellátásokról szóló 1993. évi III. törvény 68. § alapján személyes gondoskodást nyújtó idős otthoni ellátás átlagos gondozási igényű és demens ellátottak részére

Az intézményvezető feladata:

  • a szeretetház gondozási-ápolási, pénzügyi és üzemeltetési feladatainak irányítása, ellenőrzése, összehangolása
  • a magas színvonalú szakmai tevékenység és a törvényes, valamint eredményes működés biztosítása

Pályázati feltételek:

  • büntetlen előélet
  • szakirányú szakképzettség az 1/2000. (I. 7.) SzCsM rendelet 3. számú melléklete szerint
  • legalább 3 év vezetői gyakorlat

Előnyt jelent:

  • szociális, illetve egészségügyi ellátás területén szerzett legalább öt év szakmai gyakorlat
  • szociális szakvizsga, illetve szociális ágazati mester vezetőképzésben teljesített képzés
  • egyházi elkötelezettség, evangélikus gyülekezeti tagság, rendezett magánélet
  • angol, illetve német nyelvtudás

A pályázathoz csatolni kell:

  • szakmai önéletrajzot
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt
  • szakképzettséget tanúsító okiratok másolatát
  • szakmai vezetési programot
  • a pályázó nyilatkozatát arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul
  • lelkészi ajánlást

Benyújtási határidő: 2019. augusztus 9. 24:00 óra
A pályázatokat kizárólag elektronikus formában várjuk
A pályázat elbírálásának határideje: 2019. szeptember 30.

A nyertes pályázó intézményvezetői munkaviszonya 2019. október 1. napjától öt évre jön létre a munka törvénykönyve alapján kötendő munkaszerződésben rögzített feltételek szerint. Munkabérre, munkaidőre és pihenőidőre irányadó az 1993. évi III. törvény 94/L. § (4) bekezdése, bérezés megegyezés alapján.

A pályázat elbírálásának rendje:

A beérkező pályázatok formai feltételeknek való megfelelését a fenntartó által megbízott szakértői bizottság véleményezi. A pályázatok befogadásáról az intézmény igazgatótanácsa dönt, és erről minden pályázót írásban értesít.

A befogadott pályázókat az igazgatótanács, valamint a Magyarországi Evangélikus Egyház diakóniai bizottsága személyesen meghallgatja, és szakmai szempontból minősíti a pályázatok szakmai és fejlesztési elképzeléseit.

Az intézményvezetőt a fenntartó egyházközség presbitériuma választja meg.

A pályázat iránt érdeklődők számára 2019. június 13-án és június 20-án információs napot tartunk a szeretetházban 10.00-12.00 óra között.

További információkat dr. Horváth Karolina jogtanácsostól kérhetnek.

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Alapítvány / Non-profit
Egészségügy / Szociális ellátás > Egészséggondozás menedzser, Egészségügyi szakember, Szociális munkás
Közigazgatás / Államigazgatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre