Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Interim Recruitment Specialist
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest, Magyarország
Hozzáadva: 2018.10.14.
Jelentkezési határidő: 2018.02.26.
Hirdetés azonosító: 1389234
lejárt

Ha szeretnél egy nemzetközi háttérrel  rendelkező multinacionális vállalat csapatának a tagja lenni, akkor itt a helyed! A Trenkwalder Kft. toborzási csapatát olyan új kollégával bővítené, aki mindamellett, hogy rendelkezik toborzásban szerzett tapasztalattal, nyitott az új projektekben való aktív szerepvállalásra is.

Feladatok:

  • A kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása partnerünknél
  • Jelöltek előszűrése önéletrajzuk alapján, a projekteknek megfelelő szempontok mentén
  • Nyelvi tesztelések elvégzése
  • Belső és külső adatbázisok szűrése, bizonyos esetekben fejvadászat
  • A jelöltek interjúztatása valamint a jelöltek bemutatása a partnernél
  • Állásbörzéken való részvétel, karrier tanácsadás
  • A legújabb keresési technikák elsajátítása, napi szintű alkalmazása
  • Visszajelzések továbbítása a jelölteknek, valamint az ügynökségeknek, riportok készítése

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Toborzásban szerzett minimum 2 éves tapasztalat akár ügynökségi akár vállalati oldalon
  • Önállóság, nyitottság az új keresési technikák felé
  • Kiváló szervező készség
  • Jó alkalmazkodóképesség

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos, jó kedélyű, professzionális csapat
  • Open door policy
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai előrelépés lehetősége
  • Szakmai fejlődés támogatása

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Budapest
Magyarország
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2018.01.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre