Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Integrációs platform (ESB) üzemeltető

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, XIII. kerület, Pest

Hozzáadva: 2019.10.07.
Jelentkezési határidő: 2019.11.06.

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok:

  • ESB és egyéb integrációs rendszerek (Apache Camel, RabbitMQ, IBM Integration Bus, Intalion Middleware Suite) üzemeltetési feladatok ellátása
    • Környezet telepítés
    • Monitorozás
    • Hibakeresés
    • L2 level support (telefonos készenlét)
  • Fejlesztési feladatokban részvétel
    • Üzemeltetési szempontok képviselete
    • Üzemeltetői tesztek elvégzése
    • Fejlesztők támogatása hibakeresésben
  • Belső szabályzatok által meghatározott dokumentációk előállítása
  • Kapcsolattartás a folyamatban érintett szervezeti egységekkel, projektekkel és fejlesztőkkel
  • Részvétel az ESB rendszer DevOps működésének kialakításában
  • Együttműködés a kapcsolódó rendszerek vezetőivel, fejlesztőivel
  • Üzemeltetési feladatok proaktív automatizálása

Követelmények:

  • Legalább 2 év integrációs eszköz üzemeltetői tapasztalat
  • Linux rendszerismeret
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség, üzleti szemléletű gondolkodás
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Önálló tanulási igény és képesség
  • Proaktív munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség
  • Banki folyamatok ismerete
  • DevOps metodika ismerete, gyakorlati kialakításában tapasztalat
  • Korszerű integrációs megoldások (ESB, SOA, Microservice, Web Service, API management) ismerete
  • Programozási vagy script nyelvek ismerete
  • CI/CD eszközök ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés lehetősége,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: 1131, Budapest, Babér utca 9.

Helyek Budapest
XIII. kerület
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer elemző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre