Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Inspection Engineer / AOI Engineer

Sanmina - SCI Magyarország Kft.
Régió: Tatabánya, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.09.17.
Jelentkezési határidő: 2019.09.26.

keressük egymást! fogyatékosság-barát munkahely

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Inspekciós mérnök

Fő feladatok:

  • AOI, SPI, AXI programok elkészítése próbagyártásra
  • Fejlesztési terv készítése és végrehajtása összhangban a gyár céljaival, különös tekintettel a false hibákra
  • Gépvalidációk elvégzése, dokumentálása
  • A  területéhez tartozó  KPI-ok (FPY, false hiba arány, folyamathoz köthető állásidő, SMT folyamatidő) folyamatos monitorozása, jelentés készítése, kiértékelése és fejlesztése
  • A felelősségi körébe tartozó gépek, folyamat- és gépképességének, felszerelségének biztosítása: SPI, AOI, AXI, offline inspekciós gépek
  • A felelősségi körébe tartozó gépek eszközeinek biztosítása és megfelelő állapot fenntartása
  • A felelősségi körébe tartozó  futó termelés és NPI támogatása
  • Géptesztek elvégzése és dokumentálása

Képességek, tapasztalatok:

  • Gépész, informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • 3 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Inspekciós folyamatok alapos ismerete
  • Rendszerszemlélet, jó prezentációs képesség
  • Automotive és Telekommunikációs termékek gyártásában szerzett tapasztalat (APQP/PPAP)
  • Folyamatos fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete
  • Jó elemző és hibafeltáró képesség
  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete
  • SMT folyamatok ismerete előny
  • Programozási ismeretek előny

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre:

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Mérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre