Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Innovációs szenior tanácsadó

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.11.
Jelentkezési határidő: 2019.07.08.

Az OTP Bank Nyrt.

Otthonteremtési termékszakértő Chapter munkatársat keres

munkakör betöltésére munkatársat keres.

A csapatról

Egy agilisan működő új csapatot hozunk létre, amelynek célja a KKE-i régióban egyedülálló, innovatív szolgáltatásokat tartalmazó lakásökoszisztéma kialakítása. Ha szeretnéd egy fiatalos és dinamikus csapat tagjaként formálni a jövő bankolását, komplex és átfogó innovációs projekteken dolgozni és valódi értéket teremteni Közép-Európa legnagyobb bankjának több ezer ügyfele számára, jelentkezz az alábbi pozícióra.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Átfogó, komplex projektek vezetése az ötlet kialakításától egészen a megvalósításig: célok meghatározása, ütemezés, üzleti- és pénzügyi modellek, valamint erőforrás tervek kialakítása, üzleti kockázatok elemzése, megvalósítási terv kialakítása, implementáció;
  • Lakásmegoldásokhoz kapcsolódó szolgáltatásmix kialakítása a piaci best practice-k és a Csoporton belüli szinergiák mentén;
  • Lakásmegoldásokhoz kapcsolódó üzleti innovációk/best practice-k/együttműködési lehetőségek feltérképezése és adaptálási lehetőségének vizsgálata;
  • Stratégiai anyagok készítése a Bank felsővezetése részére.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezel;
  • Üzletfejlesztési / stratégiai tanácsadói területen 5+ éves tapasztalattal rendelkezel;
  • Van tapasztalatod nagy volumenű, komplex projektek vezetésében;
  • Kezdeményező típus vagy, akire lehet számítani;
  • Foglalkoztatnak a legfrissebb technológiák és újszerű megoldások;
  • Égsz a vágytól, hogy nagyszerű ügyfélélményt hozz létre;
  • Tárgyalóképesen beszélsz angolul.

Jelentkezésnél előny jelenthet számodra, ha:

  • Dolgoztál már korábban digitális vagy IT projekteken;
  • Van lakossági banki tapasztalatod;
  • Ismered a lakáspiac szereplőinek működését;
  • Nem újdonság számodra az agilis működés.

Amiket kínálunk neked:

  • Vonzó bérezés és juttatások;
  • Fiatal, dinamikus csapat, agilisan működő szervezet;
  • Sokszínű és izgalmas projektek;
  • A bank jelenlegi működése mellett a jövő megoldásaival is megismerkedhetsz;
  • Átfogó képzési / fejlesztési csomag (konferenciák, tréningek, belső programok).

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő, Befektetési tanácsadó, Biztosítási projektmenedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre