Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ingatlankezelési ügyintéző (Szombathely)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Szombathely, Vas
  • A hirdetés 12 napja lejárt

MÁV Zrt.
Ingatlankezelési ügyintéző

Helység
Szombathely
Terület
Ingatlanüzemeltetés
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemel tetőjeként mintegy 7000 kilométerny ivaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési,forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a Nemzeti Eszközkezelő Zrt. (továbbiakban NET Zrt.) kezelésében lévő ingatlanok üzemeltetési feladatainak teljes körű koordinálása, megszervezése és nyomon követése
  • a műszaki felmérők és a területi kollégák által megküldött dokumentációk szakmai ellenőrzése és továbbítása a NET Zrt. részére
  • kapcsolattartás a NET Zrt. munkatársaival, szakmai egyeztetés a feladatkörnek megfelelően
  • az üzemeltetett ingatlanok hibajavításainak kezelése, műszaki ellenőrzése
  • ajánlatadások, megrendelések kezelése, felülvizsgálata és naprakész nyilvántartása a megbízási szerződésben meghatározott feltételek szerint
  • költségbecslések készítése
  • kötelező havi adatszolgáltatások, statisztikák összeállítása

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi szakirányú szakképesítéssel - magasépítő, épületgépész, épületvillamossági szakképzettség vagy
  • érettségi és középfokú vagy felsőfokú ingatlankezelői, ingatlanüzemeltetői OKJ-s szakképesítés
  • legalább 1 év ingatlanüzemeltetés vagy irodaház-üzemeltetés vagy önkormányzat lakásügynél szerzett tapasztalat
  • szakterületét érintő hatályos jogszabályok ismerete
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent

  • magasépítési szakirány

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmények családtagok számára is
  • szakmai fejlődési lehetőség

2018.11.29.

Bővebb felvilágosítást ad
Hajba Regina 1/517-6246 / 07-62-46

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Energetika / Villamosság > Energetikus
Építés / Ingatlan > Építész, Építőmérnök, Üzemeltető
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre