Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ingatlankezelési ügyintéző (Budapest)

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Ingatlankezelési ügyintéző

Helység
Budapest
Terület
Ingatlanüzemeltetés
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • elvégzi a NET projektre vonatkozó szerződésben rögzített feladatokat, illetve ezek ellátását országosan koordinálja, tervezi, szervezi, ellenőrzi
  • ellátja a NET iroda és a műszaki felmérők szakmai támogatását
  • a NET által kiadott megrendeléseket, feladatokat az erre szolgáló kimutatásokban naprakészen vezeti, frissíti
  • az épületek állapotfelmérése, műszaki átvétele és visszaadása során keletkezett dokumentumokat, jegyzőkönyveket ellenőrzi és feltölti a központi tárhelyre
  • a NET Zrt. által megvásárolt, illetve üzemeltetésre átvett ingatlanokkal kapcsolatos hibabejelentéseket továbbítja az illetékes ingatlankezelési egységnek, kontrollálja azok szakmai tevékenységét
  • a helyszíni hibafelmérés alapján költségvetést készít a tervezett hibajavítási és egyedi megrendelések teljesítéshez
  • szervezi és koordinálja a hibaelhárítási és kárelhárítási munkákat
  • az üzemeltetés alól visszaadott ingatlanokról lakás-visszavételi jegyzőkönyvet vesz fel

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi szakirányú szakképesítéssel - magasépítő, épületgépész, épületvillamossági szakképzettség vagy
  • érettségi és középfokú vagy felsőfokú ingatlankezelői, ingatlanüzemeltetői OKJ-s szakképesítés
  • legalább 1 év ingatlanüzemeltetés vagy irodaház-üzemeltetés vagy önkormányzat lakásügynél szerzett tapasztalat
  • szakterületét érintő hatályos jogszabályok ismerete
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete

2019.06.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01-59-22

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan > Építész, Építőmérnök, Ingatlan menedzser, Üzemeltető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre