www.cvonline.hu

Ingatlankezelési szakügyintéző (Budapest)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

  MÁV Zrt.
ingatlankezelési szakügyintéző

Helység
Budapest

Terület
Ingatlanüzemeltetés

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési,
forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a Nemzeti Eszközkezelő Zrt. (továbbiakban NET Zrt.) kezelésében lévő ingatlanok üzemeltetési feladatainak teljes körű koordinálása, megszervezése és nyomon követése
  • műszaki felmérők és a területi kollégák által megküldött dokumentációk szakmai ellenőrzése és továbbítása a NET Zrt. részére
  • kapcsolattartás a NET Zrt. munkatársaival, szakmai egyeztetés a feladatkörnek megfelelően
  • az üzemeltetett ingatlanok hibajavításainak kezelése, műszaki ellenőrzése
  • ajánlatadások, megrendelések kezelése, felülvizsgálata és naprakész nyilvántartása a megbízási szerződésben meghatározott feltételek szerint
  • költségbecslések készítése
  • kötelező havi adatszolgáltatások, statisztikák összeállítása

A munkakör betöltésének feltételei

  • magasépítő, építész, épületgépész, épületvillamossági vagy műszaki menedzser diploma
  • legalább 2 év ingatlanüzemeltetés vagy irodaházüzemeltetés vagy önkormányzat lakásügynél szerzett szakmai tapasztalat
  • szakterületét érintő hatályos jogszabályok ismerete
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent

  • B kategóriás közúti járművezetői engedély

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmények családtagok számára is
  • szakmai fejlődési lehetőség

2018.08.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Süttőné Molnár Krisztina 06 1/511-45-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Energetika / Villamosság > Energetikus
Építés / Ingatlan > Építész, Építőmérnök, Üzemeltető
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre