Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ingatlankezelési szakértő (Budapest)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 100 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Ingatlankezelési szakértő

Helység
Budapest
Terület
Ingatlanüzemeltetés
Foglalkoztatás formája
Határozott idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • koordinálja az ingatlankezelési- és műszaki feladatokat annak érdekében, hogy az ingatlanok műszaki állapota a folyamatos működést lehetővé tegye
  • végzi a szakterületével kapcsolatos szabályzatok, tervek kidolgozását, adatszolgáltatások összehangolását, összesítését
  • elemzéseket, összegző kimutatásokat készít az üzemeltetéssel és magasépítmények fenntartásával, karbantartásával, selejtezésével, bontásával kapcsolatos célok megvalósítása érdekében, a területektől bekért adatszolgáltatások alapján
  • folyamatosan figyelemmel kíséri a költségfelhasználást
  • a felújítási, fejlesztési tevékenységre vonatkozó területi javaslatokat összesíti, tevékenységüket koordinálja
  • közreműködik a munkakör javító, tervezhető karbantartási és bontási munkák éves terveinek összeállításában

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú (műszaki) állami iskolai végzettség
  • 3 év szakmai gyakorlat
  • szakterületét érintő hatályos jogszabályok, szabványok, előírások
  • főbb nemzetközi szakmai tendenciák ismerete

További információ
A pozíció betöltése határozott időre történik.

2018.09.03.

Bővebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01-59-22

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Ingatlan menedzser, Üzemeltető
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser, Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre