Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ingatlankezelési szakelőadó II. (Szeged)

  • Magyar Államvasutak Zrt.
  • Szeged, Csongrád
  • A hirdetés 18 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Ingatlankezelési szakelőadó II.

Helység
Szeged
Terület
Ingatlanüzemeltetés
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a műszaki és ingatlankezelési feladatok ellátása
  • közreműködés a kapcsolódó szabályzatok, normatívák kialakításában
  • a társaság által meghatározott objektumok, épületek és egyéb ingatlanok műszaki berendezéseivel, rendszereivel kapcsolatos szakmai feladatok koordinálása, felügyelete és ellenőrzése az adott területi központban
  • a vízi közmű szerződéseket előkészíti, nyilvántartja, adatot szolgáltat
  • elemzéseket, összegző kimutatásokat készít
  • felügyeli a költségfelhasználást az éves költségterv betartása érdekében

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági állami iskolai végzettség (preferáltan építész-, építő-, épületgépész mérnök vagy villamosmérnök)
  • legalább 2 év szakmai gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • B kategóriás vezetői engedély

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • utazási kedvezmények
  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás SZÉP kártya vendéglátás alszámlára
  • a bruttó havi alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség

2019.02.03.

Bővebb felvilágosítást ad
Kazár Ádám 1/516-2305 / 06-23-05

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Építés / Ingatlan > Építőmérnök, Ingatlan menedzser, Művezető, Üzemeltető
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser, Mérnök, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre