www.cvonline.hu

Ingatlankezelési művezető magasépítő (Székesfehérvár)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Székesfehérvár, Fejér
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 25 napja lett aktiválva

MÁV Zrt.
ingatlankezelési művezető magasépítő

Helység
Székesfehérvár

Terület
Ingatlanüzemeltetés

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • saját karbantartó létszámmal végzett karbantartási, üzemeltetési, hiba-javítási munkák szakmai vezetése, ellenőrzése és elszámolása
  • (keret)szerződés alapján munkát végző vállalkozók munkájának koordinálása, dokumentációk kezelése
  • lakások visszavétele, dokumentálása
  • műszaki felmérések készítése

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi szakirányú szakképesítéssel
  • magasépítő szakképzettség (további elfogadható szakképesítés: mélyépítő szakirányú végzettség)
  • szakmához kacsolódó technológiák, a biztonságtechnikai, tűzrendészeti, munkavédelmi előírások ismerete
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • önálló munkavégzés
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • szakirányú technikusi végzettség
  • TERC költségvetés készítő program ismerete
  • SAP PM modul ismerete
  • B kategóriás közúti járművezetői engedély

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmények családtagok számára is
  • szakmai fejlődési lehetőség

2018.08.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Süttőné Molnár Krisztina 1/511-45-89 / 01/45-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Építés / Ingatlan > Építész, Ingatlan menedzser, Művezető, Üzemeltető
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre