www.cvonline.hu

Ingatlankezelési művezető (Kecskemét)

  • A hirdetés 184 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Ingatlankezelési művezető

Helység
Kecskemét
Terület
Ingatlanüzemeltetés
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a hatáskörébe tartozó üzemviteli, karbantartási munkafolyamatok napi rendszerességgel történő szervezése, koordinálása, és ellenőrzése – figyelemmel a technológiai és szakmai utasításokban foglaltakra
  • gondoskodik a rábízott munkahelyre vonatkozó üzem- és munkaszervezési előírások betartásáról, a műszaki, technológiai, biztonságtechnikai, tűzrendészeti, munkavédelmi, balesetelhárítói és egészségvédő rendelkezések, szabályok betartásáról
  • ellenőrzi az elvégzett munkákról kiállított munkalapokat, bizonylatokat, a kiállított számlákat

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú (műszaki) állami középiskolai végzettség - érettségi
  • 1 év szakmai tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás SZÉP kártyavendéglátás alszámlára
  • a bruttó alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • utazási kedvezmények

2018.01.17.

Bővebb felvilágosítást ad
Muhari Laura 1/516-2320 / 06/23-20
Rasztik Hajnalka - 06/1/516-1126; 06/11-26

Várjuk jelentkezését!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Építés / Ingatlan > Művezető, Üzemeltető
Gyártás / Termelés > Munkavédelmi szakértő
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.12.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre