www.cvonline.hu

Ingatlankezelési diszpécser (Budapest)

  • A hirdetés 45 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Ingatlankezelési diszpécser

Helység
Budapest
Terület
Ingatlanüzemeltetés
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a társaság diszpécseri szolgálatához telefonon, e-mailben érkező bejelentések fogadása, rögzítése a HelpDesk rendszerben a bejelentés tárgyának, helyének, jellegének lehető legnagyobb pontossággal történő meghatározásával
  • közműszolgáltatás hiányához kapcsolódó bejelentések alkalmával egyeztetés az illetékes közműszolgáltatóval
  • készenléti személyzet haladéktalan kiértesítése, a készenléti szolgálat kivonulásnak figyelemmel kísérése, a tevékenységükhöz kapcsolódó információk dokumentálása
  • felettes felelős vezető riasztása
  • telefonos kapcsolattartás a karbantartó szakmunkásokkal

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú végzettség (műszaki végzettség)
  • 1 év szakmai tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • ingatlankezelési utasítások ismerete
  • karbantartó egységek rendszerének ismerete
  • vállalkozók szerződésben rögzített feladatkörének ismerete

2018.01.06.

Bővebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 06 1/511-5922

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Diszpécser, Vasúti alkalmazott
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.12.03.