Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ingatlanfejlesztési projektvezető

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2020.01.24.
Jelentkezési határidő: 2020.02.05.

Megbízónk 100 fős, magyar ingatlanfejlesztő-, és ingatlan gazdálkodással foglalkozó cég, holding szervezet. A folyamatosan bővülő fejlesztési területen főleg nagy volumenű, elsősorban szálloda-, lakó- és kereskedelmi ingatlanok fejlesztésével foglalkoznak.

Csapatukba

INGATLANFEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐT

keresünk.

Feladatok

  • Részvétel ingatlanfejlesztési koncepciók kialakításában (lakópark-, szálloda-, kereskedelmi ingatlanok)
  • Projektek határidőben és költségkereten belüli megvalósítása
  • Projekt gazdasági (megtérülési) számításokhoz adatok megadása
  • Részvétel tanácsadói szerződések letárgyalásában (tervezési, jogi tanácsadás, pénzügyi tanácsadás, szakértők stb.)
  • Település-szabályozási-, építési- és egyéb hatósági engedélyezési eljárások felügyelete, kapcsolattartás hatóságokkal
  • Versenyeztetési (tender) eljárások lebonyolítása
  • Kivitelezés felügyelete
  • Részvétel projekt hasznosítására vonatkozó exit- vagy bérlői tárgyalásokon szerződéskötésekben
  • Belső jelentések elkészítése

Elvárások

  • Műszaki-, vagy közgazdasági- (esetleg jogi) diploma
  • Kb. 5 év releváns tapasztalat több milliárdos összköltségvetésű beruházások/projektek lebonyolításában
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Műszaki asszisztens
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre