Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ingatlanfejlesztési projektvezető

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.11.
Jelentkezési határidő: 2019.10.11.

Megbízónk 100 fős, magyar ingatlanfejlesztő-, és ingatlan gazdálkodással foglalkozó cég, holding szervezet.

A folyamatosan bővülő fejlesztési területen főleg nagy volumenű, elsősorban szálloda-, lakó- és kereskedelmi ingatlanok fejlesztésével foglalkoznak. Csapatukba

INGATLANFEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐT

keresünk.

Feladatok

  • Ingatlanfejlesztési koncepciók kialakítása (lakópark-, szálloda, kereskedelmi ingatlanok),
  • A projektek teljes műszaki / jogi / pü-i koordinálása,
  • Akvizíciós tárgyalások és szerződéskötések,
  • Projekt hasznosítására vonatkozó exit- vagy bérlői tárgyalások,
  • Tanácsadói szerződések letárgyalása (tervezések, jogi-, pü-i tanácsadás, szakértők), tender eljárások lebonyolítása,
  • Településszabályozási-, építési- és egyéb hatósági engedélyezési eljárások felügyelete, kapcsolattartás hatóságokkal,
  • Projekt gazdasági / megtérülési számítások elvégzése, jelentések összeállítása

Elvárások

  • Műszaki-, vagy közgazdasági- (esetleg jogi) diploma,
  • Min. 5 év releváns, vezetői szakmai tapasztalat, több milliárdos összköltségvetésű nagy beruházások / projektek lebonyolításában,
  • Piacismeret (beruházói, műszaki, pénzügyi, jogi ismeretek),
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Ingatlan menedzser, Ingatlanszakértő
Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre