Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ingatlanfejlesztési Igazgató

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.12.20.
Jelentkezési határidő: 2019.01.19.
Hirdetés azonosító: 2298834

A következő feladatokban számítanak a leendő Ingatlanfejlesztő Igazgatóra:

  • A projektek alakulásának rendszeres pénzügyi ellenőrzése, kooperációkon történő részvétel
  • Projekt cash-flow-k összeállítása
  • Projektvezetők, projektmérnökök koordinálása
  • A fejlesztési projektekkel kapcsolatos információáramoltatás az érintettek között
  • Fejlesztési koncepciók kidolgozása (esetleges költségkalkulációk készítése)
  • Fejlesztési tervek összeállítása, értékesítési és gazdaságossági szempontok szerint
  • Fejlesztési projektek fedezetének előrejelzése, terv-tény adatok összehasonlítása
  • A fejlesztési projektek pénzügyi megvalósulásának folyamatos koordinációja, ellenőrzése és számonkérésének elvégzése
  • A projektekhez tartozó alvállalkozói és megrendelői elszámolások ellenőrzése

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Felsőfokú, közgazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • 10 év releváns szakmai és vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Költségvetés készítési programok ismerete
  • Jó kommunikációs képesség, határozott fellépés
  • B kategóriás vezetői engedély

Mire számíthat partnerünktől:

  • Stabil, nemzetközi munkáltató
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Izgalmas, kihívást jelentő projektek, felelősségteljes feladatok

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Kategória Építés / Ingatlan
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre