Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ingatlan üzemeltetési vezető - Zirc

Man at Work Kft.
Régió: Zirc, Veszprém

Hozzáadva: 2019.09.22.
Jelentkezési határidő: 2019.09.20.

Főbb feladatok:

  • A munkáltató fenntartási feladataihoz tartozó ingatlanok műszaki üzemeltetése
  • Éves karbantartási terv elkészítése, a tervezett és nem tervezett karbantartások, javítások munkálatainak szervezése, koordinálása, ellenőrzése
  • Karbantartást végző személyek, alvállalkozók irányítása, műszaki tanácsadás a karbantartások során
  • Beruházások és támogatások sikeres és költséghatékony megvalósításának elősegítése és támogatása
  • A központi adattár és az ingatlan kataszter elkészítése
  • Kapcsolattartás a szolgáltatókkal
  • Ingatlanokhoz kapcsolódó egyéb iratok rendszerezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség preferált
  • Több éves szakmai tapasztalat épületüzemeltetés (ingatlankezelés) területén, néhány év kifejezetten felelős vezető beosztásban
  • Legalább felhasználói szintű számítógépes ismeretek (szögszerkesztés, táblázatkezelés, levelezés)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetői készség
  • Gyakorlatias és eredményorientált gondolkodás
  • Jó szervező készség

A munkáltató ajánlata:

  • Egyedi megállapodás szerinti bérezés
  • Családias munkahelyi légkör
  • Igényes munkakörnyezet
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör

A munkavégzés helye:

Zirc

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Zirc
Veszprém
Kategória Építés / Ingatlan > Ingatlan menedzser, Üzemeltető
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Műszaki igazgató, Technikai igazgató
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre