www.cvonline.hu

Ingatlan Tanácsadó

  • A hirdetés 747 napja lejárt

Budapest, V. kerület, Városház utcában lévő, új, dinamikusan fejlődő irodánk, sikeres fiatalos-lendületes csapatába keresünk új kollégákat, ingatlan tanácsadói pozícióba.

Ha Neked fontos a

  • változatos munka,
  • szeretsz emberekkel foglalkozni,
  • segítséget nyújtani elképzeléseik magvalósításához,
  • anyagi stabilitás,
  • hogy kereseted csakis a befektetett munkán múljon, - szeretnél kiemelkedően magas jövedelemre szert tenni,
  • hogy olyan csapatban dolgozz, ahol számíthatsz a többiek együttműködésére és támogatására,
  • az előrelépés,
  • a fejlődési lehetőség a munkád során,

akkor várjuk jelentkezését.

Számunkra az a fontos, hogy a lehető legjobban érezd magad, ezért:

  • nincs stressz és utálatos főnök
  • a kollégák nem a konkurenciáid, hanem a szakmai partnereid
  • a vezetőd a mentorod és nem a hajcsárod
  • nálunk nem csak a mennyiség, hanem a minőség is számít.

Amit elvárunk:

  • Jó megjelenés, határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Lelkes, motivált, teljesítmény-centrikus személyiség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Minimum középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Professzionális, biztos háttér.
  • Európai szintű munkakörnyezet.
  • Keresztértékesítési lehetőség.
  • Rugalmas időbeosztás.
  • Átlagon felüli, teljesítményarányos jövedelem.
  • Mentori program.
  • Bejelentett munkaviszony.

Előny:

  • Ingatlan-tanácsadói tapasztalat ( nem feltétel, motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk ).
  • Sales tapasztalat.
  • Nyelvismeret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szeretnél közénk tartozni, küld el fényképpel ellátott önéletrajzodat a megadott mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Aktiválás időpontja 2016.01.06.