www.cvonline.hu

Ingatlan Tanácsadó – Értékesítő

  • A hirdetés 1133 napja lejárt

Az

Otthon Centrum

több mint 10 éve sikeresen működő országos hálózata 2014. első félévében 34%-kal növelte eladásait a lakóingatlanok területén (2014 első hat hónapjában, az előző év azonos időszakához viszonyítva).Az Otthon Centrum immár ötödik alkalommal, az ingatlanközvetítők között egyedüliként, ismét elnyerte a megtisztelő MagyarBrands címet.

A megnövekedett keresletre válaszul területileg is erősítettük jelenlétünket Zuglóban. Az Örs vezér téren nyílt új irodánkba keresünk új munkatársat:

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Megbízások szerzése, portfólió építés
  • Új- és használt lakások értékesítése és kiadása
  • Hitelek és biztosítások közvetítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Eltökéltség
  • Vállalkozó szellem
  • Agilitás
  • Önállóan és csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Anyagi befektetés és üzleti kockázat nélkül megalapozható vállalkozás
  • Sikeres üzleti modell átadása
  • Modern technikai háttér biztosítása
  • Folyamatos képzéseken való részvételi lehetőségek
  • Magas jutalék-kifizetés
  • Teljesítmény alapú jutalékrendszer az 1. naptól kezdve
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Családbarát munkahely
  • Irodánk működési területe a XIV.-XVI-XV-IV. kerületek és ezek vonzáskörzetében lévő agglomerációs területek

Fizetés:

  • Kezdetben fix 100.000,- Ft-os fix fizetés lehetősége (feltételekkel) + jutalék-kifizetés

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.