Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ingatlan Szakértő (XIII. kerület)

  • Otthon 13 Kft.
  • Pest, Budapest, XIII. kerület
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Az Otthon Centrum XIII. kerület Szent István parki irodájának csapatába keresünk

Ingatlan Szakértőket

mert nem győzzük a munkát!

Próbálj meg kitörni a szürke hétköznapokból! Ha eleged van abból, hogy alacsony fizetésért kell extrán teljesítened, esetleg épp most nincs munkahelyed (például mert a HR-s kolléga szerint túl öreg, túl fiatal, alul- vagy túlképzett vagy), és most is a számodra megfelelő munkát keresed ezen a portálon, akkor megtaláltad!

Főbb feladatok:

  • Feladataid új és használt lakások értékesítése
  • Megbízások szerzése, portfólió építés
  • Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel
  • Ügyfeleink számára személyre szabott szolgáltatás az Otthon Centrum által nyújtott komplex háttér és tudásbázis segítségével

Amit kínálunk Neked:

  • Az első 3 hónap betanulási időszakában, megfelelő teljesítmény mellett FIX fizetés
  • A XIII. kerület legnagyobb használt és új építésű ingatlan portfóliója
  • Szakmai elismertség és hosszú távú karrier lehetőség
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Keretek közti, de rugalmas munkaidő, önállóság és függetlenség
  • Folyamatos emelt szintű képzések és személyes fejlődést támogató szakmai háttér
  • Változatos, izgalmas munka egy összetartó, támogató csapatban
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem és további "bónusz" juttatások
  • Minden eszközt megadunk Neked ahhoz, hogy sikeres Ingatlan szakértő legyél!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Igényes megjelenés
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Vállalkozói szemlélet
  • Nagy teherbírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítői tapasztalat
  • Ingatlan tanácsadói tapasztalat
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a „Jelentkezem” gombra kattintva lehet.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Budapest
XIII. kerület
Kategória Építés / Ingatlan > Ingatlan menedzser, Ingatlanközvetítő, Ingatlanszakértő
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre