Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ingatlan alapkezelő back office csoportvezető

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Megbízónk, a hazai befektetési piac egyik jól ismert alapkezelője, jelenleg ingatlanalap kezelésben jártas kollégájukat, a back office vezető helyettesét keressük

pozícióba.

Feladatok:

  • Nettó eszközérték számítás, egyeztetés
  • Szállító/Vevő számlák feldolgozása
  • Elhatárolások készítése: értékbecslések nyilvántartása, lejárat figyelés; üzletrész értékelések nyilvántartása, lejárat figyelés; bérleti szerződések
  • Riporting: adatszolgáltatás, hozamfigyelés; kötelező jelentések, adatszolgáltatás
  • Pénzszámla mozgások nyilvántartása, utalások eszközlése
  • Ingatlan adásvételhez kapcsolódó BO feladatok elvégzése
  • Projekt jellegű és helyettesítési feladatok:
    • BO vezető távollétében az Ingatlan Back Office csoport önálló irányítása
    • Projektekben való aktív részvétel vezető iránymutatásai szerint
    • Javaslattétel fejlesztésekre és a munkafolyamatok optimalizálására
    • Fejlesztésekben és tesztelésben való aktív szerepvállalás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves hasonló (alapkezelőnél, letétkezelőnél, befektetési szolgáltatónál vagy banknál) munkakörben megszerzett szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés, határidők pontos betartása
  • Önálló, megbízható, rugalmas és együttműködő személyiség
  • MS Office alkalmazások, különösen az MS Excel kiemelkedő szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Ingatlan alapkezelőnél szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki értékesítő, Banki szakértő, Befektetési tanácsadó
Építés / Ingatlan > Ingatlanbecslő, Ingatlanszakértő
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi elemző, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre