Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Infrastruktúra mérnök (B23IE)

  • RecruIT Kft.
  • VI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 194 napja lejárt

A digitális világ egyik leggyorsabban fejlődős SaaS vállalkozásába keresünk tapasztalt

Infrastruktúra mérnök

kollégát. A cég termékeit világszerte használják, világszínvonalú márkát képviselnek.

Infrastruktúra mérnökként segítesz a következő generációs operációs platform megtervezésében, létesítésében és üzemeltetésében. Részletesebben megismerkedsz a felhőalapú szolgáltatásokkal, beleértve az on-premise és public cloud technológiák előnyeit és hátrányait (pl. Azure, AWS). Az ideális jelöltnek van tapasztalata a tervezéstől a kivitelezésig terjedő, felhő alapú 24/7 SaaS megoldások kialakításában. Ha erősen érdeklődsz a felhőalapú technológiák iránt, és érdekel, hogy hogyan tudsz rugalmasan alakítható, bővíthető szolgáltatásokat nyújtani, amelyek világszerte több millió felhasználót érintenek, akkor náluk a helyed!

Pozíció azonosító: B23IE
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Feladatok

  • Globális mérnöki csapat témafelelőseként dolgozhatsz az on-prem és public cloud-based technológiákon a világ egyik legjobb terméke kapcsán
  • Olyan megoldásokat tudsz biztosítani, melyek világszinten komplex és nagyforgalmú szolgáltatásokat szállítanak
  • A standard munkafolyamat részeként aktívan együttműködsz más folyamatbeli, fejlesztési, adatbázis csoportokkal
  • Globális környezetben történő kapcsolattartás és megoldásszállítás

Elvárások

  • Nagyon jól ismered a Cloud környezetet (AWS, Azure)
  • 2-3 éves rendszergazdai tapasztalattal rendelkezel in bare metal vagy virtualizált on-prem és public cloud-based környezetben
  • Szkriptnyelvekben is otthonosan mozogsz (Bash, PowerShetll és/vagy Python)
  • Linux és Windows alapú biztonsági és authentikációs technológiákat is jól ismered
  • A hálózati forgalom felügyelete nem új számodra
  • Dolgoztál már nagyforgalmú SaaS környezetben
  • Nem jelent gondot számodra, ha a kollégákkal angolul kell kommunikálnod
  • Képes vagy a projektekben a tervezéstől a kivitelezésig önállóan részt venni
  • Nyitott vagy havi egyszeri On-callra (rotációban)

Amit kínálnak

  • Világszínvonalú szoftverek fejlesztése a kutatási és fejlesztési központok együttműködésében Magyarországon és Bostonban
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • FedEx napok és éves Hackathons, hogy bemutassátok akár a legkülönlegesebb ötleteiket is
  • Workshopok, konferenciák, tréningek és találkozók a szakmai fejlődés jegyében
  • Ingyenes e-könyvek és interaktív angol nyelvtanfolyamok
  • Kerékpár- és longboard-barát iroda, “Bring Your Pet to Work”- napok

Helyek VI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre