Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Infrastruktúra architekt

  • RecruIT Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 79 napja lejárt

Partnercégünk közel 30 éve elkötelezetten képviseli az informatikai, bank, – és biztonságtechnikai kihívások minőségi és hatékony megoldásait, a forgalmazáson át a rendszerintegráción és az üzemeltetésen keresztül a karbantartásig.
Keressük csapatuk új tagját Infrastruktúra architekt pozícióba, aki presales mérnöki, tervezési és implementációs tevékenységben is részt vesz.

Pozíció azonosító: B77I

Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • Rendszerek és megoldások tervezése, kivitelezése,
  • Részvétel a megtervezett rendszerek telepítésében, testre szabásában, finomhangolásában,
  • Dokumentációk önálló, magas szakmai színvonalú készítése (migrációs terv, implementációs terv, üzemeltetési – és felhasználói leírás),
  • Üzleti tevékenység szakmai támogatása, ügyféligény felmérés,
  • Üzemeltetői oktatások, workshopok tartása.

Elvárások

  • Széles körű technológiai és piaci ismeret az adatközponti kiszolgáló, adattároló, virtualizációs, operációs rendszer termékekkel, megoldásokkal kapcsolatban,
  • A felsorolt Microsoft technológiák / termékek közül legalább három magas szintű elméleti és gyakorlati ismerete: Windows Server, Windows AD és kapcsolódó szolgáltatások, Hyper-V, System Center, Exchange, o365, Azure, S2D, Failover Clustering,
  • Az elmúlt négy évben a fentiekből legalább két témában megszerzett minősítés,
  • HPE szerver és storage termékek elméleti és gyakorlati ismerete,
  • HPE eszközök konfigurációjában szerzett tapasztalat,
  • Fenti technológiákkal kapcsolatban legalább 5 éves gyakorlati tervezési, implementációs tapasztalat,
  • Angol nyelven közép szintű kommunikáció szóban és írásban,
  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Konkurens megoldások legalább elméleti szintű ismerete,
  • Ügyfélképes megjelenés és tárgyalási készség.

Előny

  • DellEMC termékek ismerete,
  • Érvényes szerver vagy storage ASE minősítés,
  • Linux ismeret,
  • VMware termékek elméleti és gyakorlati ismerete: vSphere, vSAN, vRealize Operation Manager,
  • Hálózati ismeretek,
  • Felhő menedzsment megoldások,
  • Orosz nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Tőkeerős, magyar hátterű cég,
  • Régóta fennálló, stabil ügyfélkör,
  • Modern irodai környezet,
  • Befogadó, nyitott csapat,
  • Változatos feladatok.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Hardver mérnök, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre