www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Pályázat

munkakör betöltésére.

Határozatlan idejű munkajogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Pomáz-kiskovácsi

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

  • Informatikai hardver eszközök üzemeltetése és hibaelhárítása
  • Rendszergazdai feladatok ellátása Windowsos és Linuxos környezetben
  • Rendszerszoftverek beüzemelése, paraméterezése és rendszerbe integrálása
  • Informatikai hálózat és aktív eszközeinek konfigurálása, üzemeltetése
  • Az Intézetben működő szoftverek működésének ismerete
  • Az Intézet informatikai felhasználóinak szakmai támogatása

Illetmény és juttatások:

  • Megállapodás szerint

Pályázati feltételek:

  • OKJ 54 –es vagy magasabb szakirányú végzettség
  • Önálló precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség, csapatban való munkavégzés
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Gyakorlott szintű hardver / szoftver ismeret, WINDOWS operációs rendszer - OFFICE termékcsalád -, mobil eszközök (Android, iOS,WINDOWS) ismerete. Az egészségügyi rendszerek üzemeltetésében szerzett jártasság
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Virtuális kiszolgáló környezet üzemeltetési gyakorlat
  • WINDOWS szerverek üzemeltetési felügyeleti tapasztalat
  • Egyéb távközlési rendszerek üzemeltetési felügyeleti tapasztalat

Előnyt jelentő kompetenciák:

  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség, felhasználó-orientált szemlélet mód

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • A pályázó részletes szakmai fényképes önéletrajza
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  •   Aképesítést igazoló okiratok másolata

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton Kamarás Zoltán Ügyvezető részére a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Pomáz
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre