www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 666 napja lejárt

A Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága

informatikus

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:

  • az Országos Igazgatóság informatikai rendszerének felhasználói igényekhez igazodó működtetése, biztonságos üzemeltetés feltételeinek megteremtése, biztosítása
  • informatikai hálózat, levelező rendszer működésének biztosítása, felügyelete
  • új eszközök, irodai szoftverek telepítése
  • helyi hálózat karbantartása
  • weboldalak frissítése
  • távoli elérések beállítása
  • felhasználók támogatása, hibák, problémák kezelése
  • az informatikai beszerzések, fejlesztések szakmai előkészítése, támogatása,
  • az Országos Igazgatóságon lévő informatikai eszközök és szoftverek adatainak összegyűjtése, adatbázisba szervezése és karbantartása
  • egyéb informatikai jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • a munkakörhöz szükséges releváns felsőfokú végzettség
  • az alap informatikai technológiákban való hibátlan szaktudás
  • minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • erkölcsi fedhetetlenség

Előnyt jelent:

  • angol nyelvismeret
  • civil szervezetnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú, stabil munkahely

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre március 25. napjáig elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő