Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Informatikus, rendszergazda

SólyomSoft Kft.
Régió: Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.06.04.
Jelentkezési határidő: 2019.06.06.
header

munkakörbe keresünk informatikában jártas munkatársat.

A csapat hardveres és szoftveres feladatokat is ellát így mindkettőben jártasnak kell lenni:

Felkészültség:

  • MS Office ismeret
  • Windows ismeret
  • Hardver ismeret
  • Grafikai ismeret
  • Hálózati jártasság

Szükséges még:

  • Jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Az önéletrajzokat, motivációs leveleket várjuk

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre