Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Informatikus / rendszergazda / IT infrastruktúra támogató

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Cégünk az Agárdi Filmnyomó Vállalkozás Kft.1994-ben biztonságtechnikai feliratok gyártásával kezdte meg működését. Indulása óta ma már több száz termék típussal, webshoppal és már 3 budapesti bolttal van jelen a magyarországi piacon, ezzel stabil munkahelyeket biztosítva a kollégáink számára.

A vállalkozás az alábbi termékeket értékesíti (a teljes kínálat a Link megjelenítése címen található):

Tűz- és munkavédelmi feliratok
Reklámfeliratok: táblák, zászlók, molinók, reklámanyagok
Gépjármű-feliratozás: ponyvák, karosszériafeliratozás hagyományos és fotórealisztikus reklámmal
Fotónyomtatás
Áruházi-raktári feliratok
Közlekedési jelzések
Utánvilágító feliratok: menekülési irányjelzések és dekorációs elemek
Villamossági feliratok
Jelzőszalagok, kordonszalagok
Veszélyesáru-szállítás feliratai és eszközei
Irodai feliratok
Közterületi feliratok: utcanévtáblák, házszámtáblák, térképek
Adattáblák
Világító táblák reklám- és üzembiztonsági feliratokkal

Cégünk pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Amennyiben szeretne egy családias légkörű munkahelyen dolgozni, ahol az elsődleges szempont a vásárlói igények szem előtt tartása, úgy a következők lennének a kondíciók:

Feladatok:

  • Szoftverek és hardverek üzembe helyezése és ezen eszközök üzemeltetési feladatainak ellátása
  • A cég felhasználók támogatása, napi problémák megoldása, hibák elhárítása
  • Kommunikációs eszközök működésének biztosítása
  • Szerver, kliens és hálózati eszközök működésének biztosítása, fejlesztése
  • Távoli (Távoli kliens) és helyszíni IT support tevékenységek ellátása

Elvárások:

  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat IT üzemeltetés terén
  • Microsoft, Linux operációs rendszerek, hálózati eszközök, nyomtatók és hardver ismeretek
  • Alapvető számítógépes hálózati ismeretek
  • MS Office csomag ismerete
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés magas felelősségtudattal
  • Jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Ami előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • SQL nyelv ismerete
  • RAID tárolási technológia ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Támogató csapat
  • Családias legkör
  • Céges rendezvényeken való részvételi lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Debrecen

Az állásra jelentkezni a fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszerfejlesztő, Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre