Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior full-stack fejlesztő

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Junior Full-stack fejlesztőt keresünk!

Keressük azt a jófej, fiatal, lelkes junior full-stack fejlesztőt aki:

  • proaktívan részt venne aktuális és jövendőbeli projektjeink kivitelezésének teljes menetében, a tervezéstől kezdve a fejlesztésig.
  • szeret egy fiatalos, lendületes, ötletekkel teli csapatban dolgozni és nem tartja vissza meglévő kérdéseit.

Főbb feladatok:

  • a cég weboldalának fejlesztése
  • külső weboldalak/webshopok fejlesztése
  • a cég informatikai infrastruktúrájának alapvető üzemeltetése

Elvárások:

  • PHP, MySql, HTML, CSS, JS, jQuery ismerete
  • WordPress – Woocommerce ismerete
  • GIT verziókezelő ismerete
  • legalább egy frontend és/vagy backend keretrendszer ismerete
  • Proaktív hozzáállás
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való aktív részvétel
  • 1+ év tapasztalat hasonló munkakörben

Előnyök:

  • Egyéb tartalomkezelő rendszerek ismerete
  • modern Backend és Frontend technológiákkal kapcsolatos tapasztalok
    (pl.: Laravel, Angular, Node, Vue, stb..)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • IT üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Bemutatható referenciamunkák

Amit kínálunk:

  • Jófej kollegák
  • Korlátlan kávé fogyasztás
  • Nyugodt légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Kulturált irodai környezet, könnyen megközelíthető helyen
  • Bejelentett főállású munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőségekkel és kihívásokkal teli projektek

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It asszisztens, Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.03.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre