Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Informatikai üzemmérnök

Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2019.11.20.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

A pozícióról

Megbízónk a világ legnagyobb generikus gyógyszergyártó cége, a hazai gyógyszerpiac egyik vezető nagyvállalata.

Debreceni telephelyükre keresünk új munkatársat

INFORMATIKAI ÜZEMMÉRNÖK

munkakörbe.

Feladatok

  • Gyártástámogató és kiszolgáló rendszerek (mérlegek, nyomtatók, hálózati eszközök) felügyelete, üzemeltetése
  • Termelő berendezések számítógépeinek felügyelete, üzemeltetése
  • Szükség esetén irodai felhasználók IT támogatása
  • A rendszerekhez kapcsolódó dokumentációk, utasítások elkészítése és oktatások tartása
  • Terület informatikai rendszereihez kapcsolódó beruházásokban való részvétel, URS írás
  • Közreműködés a szoftver validálásokban
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy mérnöki végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Rendszer szemlélet
  • Hálózati ismeretek
  • Önálló, pontos, megbízható munkavégzés / precíz dokumentációs készség
  • Proaktív gondolkodás
  • Problémamegoldó technikák ismerete

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre