Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Informatikai technikus - Sárvár

Man at Work Kft.
Régió: Sárvár, Vas

Hozzáadva: 2019.12.21.
Jelentkezési határidő: 2019.11.20.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Informatikai technikus
(teszttechnikus)

munkatársat keres Vas megyei Partnere számára.

Feladatok:

  • Hálózati operációs rendszerek használata (Linux)
  • Informatikai eszközök hibaanalízise, speciális tesztrendszer használatával
  • Hálózati eszközök konfigurálása

Műszakrend:

  • 3 műszak

Elvárások:

  • Középfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Linux ismeretek (alap parancs sorok)
  • Önálló- és csapatmunkára való készség, képesség
  • Precíz, hatékony munkavégzés, terhelhetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Előny az angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Modern, tiszta, igényes gyártótér

Munkavégzés helye: Sárvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. ipari környezetbe szánt, egyedi megrendelésre előállított asztali számítógépeket és szervereket gyártásával foglalkozó partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Helyek Sárvár
Vas
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre