Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Informatikai rendszerüzemeltető asszisztens - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • V. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Partnerünk komplex informatikai megoldásokkal foglalkozik. Szolgáltatásaik között szerepel kis-, közép- és nagyvállalati IT rendszerek tervezése, kivitelezése, üzemeltetése, felhasználók támogatása, szoftverfejlesztés, alkalmazás üzemeltetés, felhő szolgáltatások biztosítása.

Ha szívesen kipróbálnád magad ezen a területen, jelentkezz csapatukba

Informatikai rendszerüzemeltető asszisztens

pozícióba.

Feladatok:

  • Beérkező bejelentések, felmerülő problémák rögzítése, dokumentációja és továbbítása
  • A bejelentések életciklusának nyomon követése, azok megoldásáig
  • Szerver virtualizációs környezetben üzemeltetési feladatok ellátása
  • Monitoring rendszer nyomon követése
  • Alkalmazásüzemeltetési feladatok ellátása: hibák észlelése, kezelése, felhasználói jogosultságkezelés
  • Operációs rendszer-szintű üzemeltetési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő informatikai felsőfokú tanulmányok, nappali tagozaton
  • Hálózati alapismeretek
  • Számítógép virtualizációs alapismeretek
  • Szerver üzemeltetési alapismeretek
  • Linux rendszerek rendszergazda szintű ismerete
  • Windows rendszerek rendszergazda szintű ismerete
  • Munkatapasztalat megjelölése
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a cég biztosít:

  • Fiatalos csapat
  • Jól felszerelt irodaház
  • Könnyű megközelíthetőség (Nyugatitól 8-10 perc séta)

Munkaidő:

  • Hétköznaponként 8 és 17 óra között

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Szerver üzemeltetési tapasztalat
  • Virtualizációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • MySQL, Oracle ismeret

Heti óraszám:
20 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület

Fizetés:
Br. 1650 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszerfejlesztő, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre