www.cvonline.hu

Informatikai rendszerszervező

  • A hirdetés 795 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

 munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • OTP-s üzleti területekkel és külső szállítókkal való kapcsolattartás
  • IT specifikációk készítése
  • Fejlesztések átvétele a szállítóktól
  • Rendszerszervezés
  • Tesztelés
  • Hibakeresésben való részvétel
  • Kisebb projekt-jellegű feladatok irányítása
  • Üzemeltetési terület felé fejlesztői támogatás nyújtása

Elvárások:

  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Minimum angol középfokú nyelvvizsga, tárgyalási szintű beszédkészség
  • Unix, Linux operációs rendszerek ismerete
  • Oracle adatbázis kezelő ismeret
  • PL/SQL gyakorlati alkalmazás szintű ismeret
  • JAVA fejlesztői környezetben való jártasság
  • Rendszerszemlélet
  • Kisebb munkacsoportok koordinálásának képessége
  • Közösségben végzett munka szeretete
  • Jó kommunikációs készség
  • Éles üzemi támogatás jellegű feladatok elvégzésére való készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó minőségű, részletes dokumentációk készítésére való képesség
  • Hosszú távú megoldásokra törekvés
  • Nyitottság új technológiák megismerésére, közreműködés a bevezetésükben
  • Lojalitás

Előny:

  •  Bankkártya folyamatok ismerete

Jelentkezési határidő: 2015. december 23.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.12.09.