Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Informatikai munkatárs

  • A hirdetés 251 napja lejárt

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Kancellária

Humán Erőforrás Igazgatóság

pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
A munkavégzés helye: 1111 Budapest, Műegyetem rakpart 3.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • A Humán Erőforrás Igazgatóság munkatársaként részvétel az integrált gazdálkodási rendszer (Oracle-Nexon) támogatási feladatainak ellátásában:
    • kapcsolattartás a fejlesztőkkel, a felhasználókkal;
    • hibák feltárása, hibák okainak kutatása;
    • hibajavítások, új programrészek tesztelése;
    • adatbázis lekérdezések írása, kimutatások készítése.
  • A Központosított Illetményszámfejtő Rendszer (KIRA) rendszergazdai feladatainak ellátása.
  • A Felsőoktatási Információs Rendszer felé történő adatszolgáltatás koordinálása.
  • A bérszámfejtési alrendszerben a felhasználók munkájának támogatása, különböző adatszolgáltatásokkal, hibafeltárásokkal és ellenőrzésekkel kapcsolatos eseti lekérdezések elkészítése.

Pályázati feltételek:

  • középfokú végzettség
  • rendszergazda és/vagy szerver üzemeltető végzettség,
  • jó kommunikációs képesség
  • NEXON vagy SAP integrált könyvviteli program használatában szerzett gyakorlat

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • kiemelkedő szintű MS Office, PL/SQL programozási nyelv ismerete
  • ORACLE adatbázis ismeret
  • Windows szerver környezet alapos ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz
  • Bizonyítványok másolata
  • Nyilatkozatot arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez
Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre