Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Informatikai feladatok (13155)

Multinacionális partnerünk részére keresünk informatikai jellegű projectekhez informatikai feladatokra diák-munkatársakat.Elvárt ismeretek:•SQL adatbázis alapismeretek, lekérdezések, tárolt eljárások ismerete•java script programozási ismeretek, •beágyazott rendszerekben való jártasság•grafikus fejlesztői felületekben való gyakorlottság•szerverek funkcionalitás, szerver környezet ismerete•Excel alapismeret•HTML5 ismeretekMunkaidő: heti 2 nap rugalmas beosztással

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió Csömör
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Rugalmas
Munkabér 1710 Ft/ óra
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre