Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Információbiztonsági szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.09.07.

Az OTP Bank

INFORMÁCIÓBIZTONSÁGI SZAKÉRTŐ

munkakör betöltésére munkatársat keres.

FELADATOK:

  • Hardver-, szoftver- eszközök és eljárások tesztelése és véleményezése biztonsági szempontokból, majd a kiválasztott megoldások éles üzemi környezetbe helyezése
  • Magyar és nemzetközi informatikai biztonsági követelményeknek, sztenderdeknek, törvényi előírásoknak való megfelelés vizsgálata
  • Magyar és angol nyelvű biztonsági jelentések, elemzések, beszámolók készítése, fordítása, bemutatása a vezetőség számára
  • Kapcsolattartás a fejlesztéssel, az üzemeltetéssel, a felhasználókkal és a külső partnerekkel

KÖVETELMÉNYEK:

  • Műszaki/informatikai főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (Elvárás az angol nyelv napi szintű használata, szóban és írásban egyaránt)
  • Legalább 4-5 éves IT biztonság területén szerzett releváns tapasztalat
  • Megbízható szakmai tudás és ismeret operációs rendszerek, pénzügyi rendszerek valamint adatbázis kezelés tekintetében
  • Az IT iparági/szakmai legjobb gyakorlatok, trendek naprakész ismerete
  • Informatikai biztonsági szabványok, IT technológiák ismerete
  • Strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
  • Kiváló szóbeli/írásbeli kommunikációs és dokumentáció képességek (angol nyelven is), jártasság szabályzatok, eljárásrendek készítésében és kommunikálásában
  • Kiváló együttműködési képesség

ELŐNYÖK:

  • Pénzügyi/távközlési szektorban és/vagy csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági szakértő
IT / Informatika > Adatbiztonsági szakértő, Adatfeldolgozó szakember, It szakértő, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre