Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Információbiztonsági szakértő - SOC elemző

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.09.12.
Jelentkezési határidő: 2019.09.26.

Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Feladatok

  • A SOC (Security Operations Center) munkatársaként IT biztonsági monitoring tevékenység, IT biztonsági monitoring eszközök felügyelete megszakítás nélküli munkarendben (7×24)
  • IT biztonsági események azonosítása, felderítése, kivizsgálása, ezek alapján kockázatcsökkentő javaslatok megtétele, kockázatcsökkentő tevékenységek azonnali végrehajtása
  • Az IT biztonsági eseményekhez, incidensekhez kapcsolódó biztonsági jelentések, elemzések, beszámolók készítése
  • Együttműködés az IT monitoring és az IT hálózatfelügyelet (NOC, Network Operations Center) munkatársaival

Elvárások

  • Legalább 3 éves, IT üzemeltetés vagy információbiztonság területén szerzett releváns tapasztalat
  • Hálózati szabványok, informatikai hálózatok magas szintű ismerete (LAN, WLAN, VPN, tűzfal, DNS, NAT, DHCP, TCP/IP stb.)
  • Szóbeli/írásbeli kommunikációs és dokumentációs képességek (angol nyelven is)
  • Kockázatkezelési és elemzési készség
  • Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
  • Strukturált gondolkodás, problémamegoldó készség
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Önálló éjszakai és hétvégi munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent:

  • Security Operations Centerben SOC elemzőként szerzett tapasztalat
  • Információbiztonsági védelmi eszközök magas szintű ismerete
  • Felsőfokú végzettség (informatikai, műszaki, vagy gazdasági)

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági szakértő
IT / Informatika > Adatbiztonsági szakértő, It szakértő, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer elemző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre