Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Influencer marketing tanácsadó

  • Cvonline.hu ügyfél
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 3 napja lejárt

A Cvonline.hu partnere

Influencer marketing tanácsadót

keres

Érdekel az influencer marketing? Jelentkezz a Star Network-höz és légy az influencer marketing tanácsadó csapatunk tagja! Dolgozz együtt a legnagyobb multinacionális márkákkal, segíts létrehozni a legjobb együttműködéseket! Magyarország egyik legnagyobb influencer hálózataként közel 100 milliós megtekintést érünk el havonta partnereink által a legkülönfélébb témakörökben, unikális elérést tudhatunk magunkénak az Y, Z és az Alpha generáción belül.

Az influencer marketing korunk és a következő évek legnépszerűbb és legtrendibb témaköre a médiapiacon, egy igazi slágertermék, melyre hatalmas a kereslet. Ügyfeleink között tudhatjuk a legismertebb multinacionális márkáktól a kisebb hazai kereskedőkön át mindazokat, akik számára fontos a fiatal korosztály elérése az online térben hatékonyan, hitelesen. Ez a piac azonban még számos kiaknázatlan lehetőséget rejt magában, mely csak Rád vár!

Ha határozott, jó kiállású és nem utolsó sorban kreatív értékesítőnek érzed magad, illetve nem ismeretlen számodra az online marketing és az ügynökségek világa, akkor a legjobb helyen jársz.

Miről is szól a munkánk?

A influencer marketing itthon exponenciálisan fejlődő szakaszban van, egyre többen szeretnének hiteles véleményvezérekkel együttműködni. A Star Network ebben segít professzionális módon partnereinek.

Feladatköröd:

  • Ügyfél által küldött brief alapján influencer marketing kampányok tervezése
  • Influencerekhez kapcsolódó rendezvények, közönségtalálkozók kapcsán szponzorokkal való kapcsolatfelvétel, egyeztetés
  • Prezentációk készítése, ajánlatok írása, szerződéskötés,
  • Kapcsolattartás az ügyfél és a projektmenedzsereink között az indulási szakaszban (1-3 hét)
  • Konferenciákon, kiállításokon való részvétel, előadások tartása

Feltételek:

  • Legalább 3-5 év media sales tapasztalat
  • Legalább 3-5 év ügynökségi account munkatapasztalat
  • A hazai influencer piac széleskörű ismerete
  • Széles kapcsolatrendszer potenciális hirdetők, marketingesek, brand managerek körében

Előnyt jelent:

  • Reklám- vagy médiaügynökségnél szerzett tapasztalat
  • Online marketing nagyfokú ismerete
  • Multinacionális ügyfelek ismerete

Mi mit kínálunk:

  • Alapfizetés + jutalék
  • Notebook + telefon
  • Folyamatos képzés és szakmai segítség a sikeres értékesítéshez
  • Kiváló csapat és munkakörnyezet
  • Belvárosi iroda
  • Rendszeres csapatépítők
  • Tagja lehetsz a piacvezető influencer ügynökségnek és formálhatod az influencer piacot

Ha van bármi egyéb amit fontosnak gondolsz magaddal kapcsolatosan, akkor ne habozz elküldeni azt is.

A munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület Vaskapu utca

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketing szakértő, Marketing tanácsadó, Marketingmenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre